Napis: kondolencje, u góry krzyż z gałązką oliwną, na bokach ornamenty.

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci pani Haliny Kapturkiewicz, wieloletniej nauczycielki i dyrektora Szkoły Podstawowej we Wrzesinie.

Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy współczucia.

Dyrektor, pracownicy i emeryci Szkoły Podstawowej we Wrzesinie

Z lewej - portret. Z prawej - napis Witold Wojcieski - wspomnienie.

Ze smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Witolda "Tola" Wojcieskiego, leśniczego związanego z Leśnictwem Kamienna Góra w Łomach od ponad czterdziestu lat.  Składamy wyrazy współczucia rodzinie zmarłego, a mieszkańcom dzięki uprzejmości Nadleśnictwa Kudypy prezentujemy sylwetkę związanego z naszą gminą leśniczego, który 24 stycznia br. odszedł na wieczną służbę.

Mozaika, choinka, gwiazdy, prezenty.

Szanowni Mieszkańcy Gminy Jonkowo. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć serdeczne życzenia zdrowia, pomyślności oraz wielu pięknych chwil spędzonych przy wigilijnym stole. Niech ten czas napełni wszystkich nadzieją i radością, abyśmy z nowymi siłami wkroczyli w 2021 rok.

Wójt Gminy Jonkowo - Wojciech Giecko oraz Przewodniczący Rady Gminy Jonkowo - Sławomir Wydymus.

Staroście Olsztyńskiemu Andrzejowi Abako, rodzinie i najbliższym wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Mamy,  składają Wójt Gminy Jonkowo Przewodniczący oraz Radni Gminy Jonkowo oraz pracownicy Urzędu Gminy w Jonkowie.

Dwie palące się świece na czarnym tle i blask w kształcie krzyża w oddali.

Pani Katarzynie Buchowskiej wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Brata składają Dyrektor oraz Koleżanki i Koledzy ze Szkoły Podstawowej we Wrzesinie.

Napis kondolencje, w tle znicz stojący na nagrobku

"Najważniejsze we wspomnieniach jest to, żeby mieć się gdzie zatrzymać i tam je wspominać" Agnieszce Piłat wyrazy szczerego współczucia z powodu śmierci Babci - koleżanki i koledzy z Przedszkola w Jonkowie.